• KEYWAY
  KEYWAY
  Birleşik Güç
  Dünyanın en önemli sera ekipman üretici markalarını bünyesinde toplayan Keyway
  aslında bir “Sera mühendislik proje firması “ olarak çalışmaktadır.
 • KEYWAY
  KEYWAY
  Müşteri Odaklı
  Sadece projenin devir teslimi sırasında değil, özellikle yetiştirme döneminde yetiştiriciyi desteklemeye devam ediyoruz.
 • KEYWAY
  KEYWAY
  Bütünlük
  Keyway, hasat, ürün kalitesi, fiyat, verimlilik, işçilik ve diğer maliyetleri izleyebilen ve takip edebilen özel bir komple sera yazılımı sunmaktadır.
KONSTRÜKSİYON
KONSTRÜKSİYON
Keyway'in son 3 yıldır üzerinde çalıştığı ve “Crafting Ultimate Greenhouses” sloganıyla hayata geçirdiği “Yeni Cam Sera Yapı Sistemi”nin rakiplerine göre birçok avantajı bulunuyor.
İKLİMLENDİRME
İKLİMLENDİRME
Sera iklimlendirme konusunda 53 ülkede 1400 Ha global deneyime sahip olan Timfog, iklimlendirme alanında yüksek basınçlı sisleme sistemleri, buffer tanklar, CO2 otomasyonu, yardımcı sera malzemeleri, sera klima santralleri, tıbbi kenevir için hassas klima santralleri gibi birçok makine ve ekipmanın imalatçısı ve yüklenicisidir.
OTOMASYON, SULAMA ve GÜBRELEME SİSTEMLERİ
OTOMASYON, SULAMA ve GÜBRELEME SİSTEMLERİ
Ridder, Hoogendoorn, Etha gibi birçok uluslararası otomasyon, sulama ve gübreleme makinesi üreticisi ile çalışan Keyway, danışmanlar aracılığıyla seçilen her çeşit kapsamlı otomasyon-sulama çözümü için teknik altyapıya ve iş ortaklarına sahiptir.
YARDIMCI SERA SİSTEMLERİ
YARDIMCI SERA SİSTEMLERİ
Hasat arabaları, bitki yetiştirme yatakları, yağmur suyu sistemleri, ters osmoz sistemleri, geçiş ve hijyen turnikeleri gibi diğer yardımcı sera ekipmanlarında dünya markaları ile çalışan Keyway, kullandığı tüm ekipman ve cihazlar ile alakalı sorumluluk bilinci ve yetkinlikle hizmet vermektedir.
ANAHTAR TESLİM PROJE DİZAYNI
ANAHTAR TESLİM PROJE DİZAYNI
Teknolojik cam seralarda uluslararası proje ve mühendislik çözümleri üreten Keyway, ürettiği birçok cihaz ve ekipmanın yanı sıra tüm projeleri 3 boyutlu olarak tasarlamaktadır.
ULUSLARARASI SÜPERVİZÖRLÜK ve MONTAJ
ULUSLARARASI SÜPERVİZÖRLÜK ve MONTAJ
Keyway, sahip olduğu geniş mühendis ve teknik personel altyapısı sayesinde dünyanın birçok farklı noktasında cam sera ve ekipmanları konusunda süpervizör ve montaj hizmeti vermektedir.
SERVİS AĞI
SERVİS AĞI
Keyway, dört kıtada bulunan bayi ve servis ağı sayesinde devreye aldığı tüm sistemlerde yanınızda. Sera yatırımcılarının kolayca ulaşabileceği bayi ve servis ağı sayesinde Keyway, sistemlerine ömürleri boyunca sorunsuz teknik destek sağlayabilmektedir.
BİTKİ YETİŞTİRMEDE DANIŞMANLIK
BİTKİ YETİŞTİRMEDE DANIŞMANLIK
Keyway, cam seranızdaki tüm sistemleri devreye aldığında bitki yetiştirmek için her şey hazır demektir. Aslında en kritik dönem bundan sonra başlar. Elleçleme – taşıma – koruma - dikim, dönemsel iyileştirmeler, gübreleme ve sulama, iklimlendirmenin doğru kullanımı, olası bitki hastalıklarını önleme gibi birçok süreçte doğru danışmanlığı almak yatırımınızın geri dönüşünü sağlayabilmek için hayati önem taşır.
Cengiz Yaylalı
Cengiz Yaylalı
Yönetim Kurulu Başkanı
Müslim SEVENCAN
Müslim SEVENCAN
Genel Müdür
Güler ARTUÇ
Güler ARTUÇ
Finans Direktörü
Yönetim Kurulumuz

Keyway

İletişim Formu